842 500 PLN (250 PLN / m2)

Działka z mediami w drodze pod Grodziskiem

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Kraśnicza Wola

Kontakt z agentem: KUBOVA HOME
Opis nieruchomości


Na sprzedaż: Działka budowlana w Kraśniczej Woli, powiat grodziski


Informacje o działce:
- Numer działki: 40/24
- Powierzchnia: 3370 m²
- Lokalizacja: Kraśnicza Wola, powiat grodziski, obręb Kraśnicza Wola
- Media: woda, prąd, gaz w drodze przy działce
- MPZP: brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Walory okolicy:
Kraśnicza Wola to urokliwa i niewielka miejscowość, która staje się coraz bardziej popularna wśród osób poszukujących dogodnego miejsca na budowę wymarzonego domu dla swojej rodziny. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie pragnących korzystać z wygód i udogodnień pobliskich miast i miejscowości m.in. Grodziska Mazowieckiego, Milanówka czy Podkowy Leśnej.

Doskonała lokalizacja:
- Warszawa: szybki i wygodny dojazd do stolicy, co sprawia, że działka jest idealnym miejscem dla osób pracujących w Warszawie, które szukają spokojnego miejsca zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku.
- Grodzisk Mazowiecki: dynamicznie rozwijający się ośrodek miejski. To miasto oferuje pełną infrastrukturę, także edukacyjną i kulturalną. W Grodzisku Mazowieckim znajdziesz liczne sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola.
- Milanówek i Podkowa Leśna: atrakcyjne punkty na mapie, które oferują zarówno urokliwe tereny zielone, atrakcje kulturalne, jak i różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu.

Bliskość infrastruktury:
- Kolej: niedaleko znajduje się stacja kolejowa, co zapewnia wygodne połączenia komunikacyjne (Grodzisk Mazowiecki- WKD i PKP)
- Szkoły i przedszkola: w pobliżu znajdują się placówki edukacyjne, co jest dużym atutem dla rodzin z dziećmi.
- Sklepy i restauracje: szeroka gama punktów usługowych i gastronomicznych w okolicznych miejscowościach.

Dlaczego warto?
- Rozwój regionu: Kraśnicza Wola to miejsce z dużym potencjałem inwestycyjnym, które dynamicznie się rozwija.
- Idealna propozycja: działka jest świetną okazją zarówno dla klientów indywidualnych, marzących o własnym domu, jak i dla deweloperów, szukających atrakcyjnych terenów pod inwestycje.

Zachęcam do kontaktu i obejrzenia działki na żywo, aby osobiście przekonać się o jej wyjątkowych walorach. To miejsce z ogromnym potencjałem, idealne na inwestycję w przyszłość!


Mapa
Kontakt z agentem

KUBOVA HOME

KUBOVA HOME
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.