832 750 PLN (250 PLN / m2)

Na sprzedaż działka pod Grodziskiem Mazowieckim

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Kraśnicza Wola

Kontakt z agentem: KUBOVA HOME
Opis nieruchomości


Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana pod inwestycję deweloperską w Kraśniczej Woli, powiat grodziski


Szczegóły oferty:
- Numer działki: 40/18
- Powierzchnia: 3331 m²
- Lokalizacja: Kraśnicza Wola, powiat grodziski, obręb Kraśnicza Wola
- Media: woda, prąd, gaz w drodze przy działce
- MPZP: brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Kluczowe argumenty dla inwestora:
- Potencjał zabudowy: duża działka o powierzchni 3331 m² idealnie nadaje się pod budowę bliźniaków. W okolicy powstają nowe domy jednorodzinne oraz bliźniaki, co świadczy o dużym zainteresowaniu tego typu zabudową.
- Doskonała lokalizacja: Kraśnicza Wola znajduje się w dynamicznie rozwijającym się regionie z dogodnym dojazdem do Warszawy. Odległość do centrum Warszawy wynosi zaledwie 35 km, co zapewnia szybki dojazd do stolicy w około 40 minut.
- Bliskość miast: działka znajduje się w odległości:
- 5 km od Grodziska Mazowieckiego - miasta, które dynamicznie się rozwija, oferując liczne udogodnienia, takie jak sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola oraz nowe inwestycje infrastrukturalne.
- 8 km od Milanówka i 10 km od Podkowy Leśnej - malowniczych miejscowości z atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi i kulturalnymi.
- Infrastruktura: działka jest dobrze skomunikowana:
- Bliskość stacji kolejowej (PKP i WKD) znajdującej się w Grodzisku zapewnia szybkie połączenia z Warszawą i okolicznymi miejscowościami.
- Dostępność mediów (woda, prąd, gaz) w drodze przy działce ułatwia proces inwestycyjny.

Korzyści finansowe:
- Wysoki popyt na nowe domy: w okolicy zauważalny jest wzrost zainteresowania nowymi nieruchomościami, co stwarza doskonałe warunki dla sprzedaży bliźniaków. Szacowany koszt budowy bliźniaka w tej lokalizacji to około 3 500 zł/m², przy średniej cenie sprzedaży w powiecie grodziskim wynoszącej 6 000 zł/m² a 10 000 zł/m2, co daje możliwość uzyskania znacznego zysku.
- Dynamiczny rozwój regionu: planowane inwestycje w Grodzisku Mazowieckim oraz rozwój infrastruktury w okolicy dodatkowo podnoszą wartość nieruchomości, co czyni tę działkę atrakcyjną inwestycją na przyszłość. Historyczny park w Kraśniczej Woli będzie zrewitalizowany w najbliższym czasie- co dodatkowo zwiększy walory okolicy.

Podsumowanie:
Kraśnicza Wola to miejsce z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Duża działka o powierzchni 3331 m² z dostępem do mediów, dogodną lokalizacją i bliskością rozwijających się miast, takich jak Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna, stanowi idealną propozycję dla deweloperów planujących budowę bliźniaków. Zainteresowanie nowymi nieruchomościami w tej okolicy gwarantuje szybki zwrot z inwestycji.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na żywo, aby osobiście przekonać się o jej potencjale.


Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

KUBOVA HOME

KUBOVA HOME
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.