2 150 000 PLN (11 274 PLN / m2)

Idylliczny, drewniany dom nad rzeką Sona

Dom na sprzedaż,
Nowe Miasto-Folwark

Kontakt z agentem: KUBOVA HOME
Opis nieruchomości

Przedstawiam wykończony z dbałością o każdy detal w standardzie premium dom na sprzedaż, znajdujący się pod Nowym Miastem. Nieruchomość położona jest nad samym zalewem nowomiejskim - zbiorniku wodnym stworzonym na rzece Sona. Jest on zadbany, regulowany przez okoliczne koło wędkarskie. Z łatwym dostępem do usług, restauracji czy sklepów. Dom oferuje bardzo wyjątkowy i niepowtarzalny widok z tarasu na zalew z ekspozycją zachodnią dając przyjemność oglądania spektakularnych zachodów słońca.

W bryle budynku znajduje się garaż na 1 auto.
Na podjeździe można parkować kolejne.

*Dom:

Charakteryzuje się wygodną powierzchnią zabudowy - 190 m2, a jego pomieszczenia znajdują się na 2 kondygnacjach.
Powierzchnia działki liczy 1028 m2, a zaaranżowana została przez architektkę krajobrazu. Rośliny są tak dobrane, by było lekko, delikatnie, kwiaty kwitną od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Ogród jest gęsty, a zarazem lekki i piękny - jest dużo traw, są kwitnące kwiaty, trochę zimozielonych roślin. Są hortensje, jeżówki, kocimiętka, róże, oset ozdobny, a nawet jarzębina. Cały ogród jest nawodniony - są rozprowadzane zraszacze na trawie i linie kroplujące na częściach roślinnych. Wokół działki jest zamontowane oświetlenie obrysowe.

Najważniejszą częścią parteru jest salon z dużymi oknami i wyjściem na drewniany taras. Prezentuje się on doskonale zarówno w okresie zimowym czy letnim. Większość parteru to wspaniale zaplanowana otwarta część wypoczynkowa zachęcająca do wspólnego spędzania czasu w wygodnym salonie wraz z kącikiem czytelniczym, a trójstronnie przeszklony kominek widać z każdego miejsca w salonie.

Na parterze także znajduje się kuchnia z częścią jadalnianą. Wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty AGD w zabudowie. Całość jest bardzo subtelna, a zabudowa wszystkich sprzętów skutecznie maskuje je w pięknych jasnych frontach. Woda w całym domu jest filtrowana, przy czym woda pitna dodatkowo odwróconą osmozą. Na parterze jest również łazienka, sypialnia oraz urokliwy hall zaaranżowany z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Charakter tego niezwykłego domu to połączenie estetyki sielskości z wygodą miejskości.

I piętro to część prywatna, świetnie zaplanowana bo znajdziemy tam aż 4 sypialnie, doskonale doświetlone z kojącym widokiem. Oczywiście część z nich może zostać przerobiona pod gabinet lub pokój dziecięcy. Skosy są poprowadzone tak aby jak najmniej ingerować w użytkowość pokoi. 2 łazienki z naturalnym światłem oraz wannami pozwalają na pełny relaks.

Na podłogach parteru zastosowano płytki a na piętrze drewnianą podłogę z sosny, drewniane schody i ich zabudowę. Na całym parterze zostało także zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Dom jest wyposażony w drewniane trzyszybowe okna i drzwi tarasowe. Obecnie źródłem ciepła jest jest piec który ogrzewa górę domu poprzez kaloryfery a na dole do dyspozycji mamy kominek.

▪️ Lokalizacja:

Budynek znajduje się około 1800 metrów od Nowego Miasta. Miasto i Gmina Nowe Miasto jest malowniczym zakątkiem województwa mazowieckiego, jedną z 12 gmin powiatu płońskiego, wkomponowaną w Nadwkrzański Obszar Chronionego Krajobrazu oraz Zielone Płuca Europy. Znajdują się tam placówki edukacyjne od przedszkola po szkoły ponadpodstawowe. Placówki oświatowe mieszczą się w zmodernizowanych budynkach z bardzo dobrze rozwiniętą bazą sportową.

Największym atutem miasta i gminy są walory przyrodnicze – lasy stanowiące 30% jej powierzchni, Zalew Nowomiejski zajmujący obszar 31,6 ha oraz płynąca malowniczą doliną, tworząc piękne unikalne krajobrazy rzeka Sona, uregulowana tylko w części swego biegu. W gminie objęto ochroną obszary o szczególnych walorach krajobrazowych. Enklawy chronionej przyrody i naturalnego krajobrazu tworzą parki podworskie oraz pomniki przyrody – wielowiekowe dęby i głazy narzutowe.
Wymienione walory oraz cisza, spokój i świeże powietrze stwarzają dobre warunki dla uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, konnej, wypoczynku przywodnego, wędkowania oraz lokalizacji zespołów zabudowy rekreacyjnej.

▪️ Warunki nabycia:

2 150 000 zł
Księga Wieczysta wolna od obciążeń.

Zapraszam do obejrzenia tej nieruchomości.

Mapa
Kontakt z agentem

KUBOVA HOME

KUBOVA HOME
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.